Villa seçenekleriniz nelerdir?

Muhafazakar Villalar,
Korunaklı Villalar,
Deniz Manzaralı Villalar,
Doğa Manzaralı Villalar,
Merkezi Konumda Bulunan Villalar,
Geniş Ailelere Uygun Villalar,
Balayı Çiftlerine Uygun Villalar,
Yaşlılara Uygun Villalar,
Havuzlu/havuzsuz Villalar,
Lüks Villalar,
Yazlık Apartlar.

 Villalarınız hangi bölgelerde bulunmaktadır?
Villalarımız Ege, Akdeniz, Muğla , Antalya  tatil beldelerinde bulunmaktadır. Antalya İlinde; Kaş, Kaş Yarımada, Kalkan,Üzümlü Köyü, İslamlar Köyü Muğla İlinde;Fethiye, Ovacık, Kayaköy, Şovalye Adası, Çalış, Yakaköy, Göcek , Dalaman, Dalyan, Gökova, Ataköy, Akyaka, Marmaris,Orhaniye, Bakır köyü, Söğüt köyü, Bodrum, Turgutreis, Yalıkavak, Gündoğan, Bitez, Ortakent, Dereköy, Türkbükü, Kadıkalesi

Fiyatlarınız tek kişi için mi?
Fiyatlarımız villalarımızın haftalık fiyatlarıdır. Kişi başı fiyatlarımız değildir. Her villanın kendisine ait bir konaklama kapasitesi mevcuttur. Villalarımızın kapasitelerinden daha fazla kişi alınmamaktadır.

Ödemeleriniz nasıl yapılıyor?
Ödemelerimiz banka havalesi, ya da kredi kartı mail-order sistemi kullanılarak yapılabilmektedir. Kredi kartına taksit işlemleri için rezervasyon asistanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Villa tatilimizde fiyata neler dahildir?
Villalarımızda bulaşık makinesi, gazlı ya da elektrikli ocaklar, çamaşır makinesi, tencere-tava takımları, tabak takımları, mikrodalga fırın, kettle, televizyon, uydu alıcısı, havlu, yatak çarşafları, pike, ütü ,ütü masası, yastık kılıfları, saç kurutma makinesi, elektrik, su, doğal gaz ve internet ücretleri (bütün villalarımızda internet bulunmamaktadır) dahildir. Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, mikrodalga fırın, ketle, saç kurutma makinesi, televizyon ve uydusu alıcısı dışında diğer bütün araç-gereçlerin birer takım yedekleri villa fiyatlarımıza dahildir. 

Hizmetleriniz nelerdir bahsedebilir misiniz?
Seyahat danışmanlığı, tur-trasfer, uçak bileti, araç kiralama,balayı süslemesi, rehberlik ve aşcılık hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Nasıl rezervasyon yaparım?
Webasitemizde beğendiğiniz villa seçeneklerimiz arasından yada rezervasyon personelimizin önerdiği villalar arasında seçtiğiniz bir villaya rezervasyon yapmak için aşağıda belirtilen adımları izlemelisiniz. Öncelikle rezervasyon personelimiz ile iletişime geçip seçtiğiniz villayı,tarihlerinizi netleştirip villanın adınıza opsiyonlanması gerekmektedir.Akabinde 24 saat içerisinde size belirtilecek şirket hesaplarımızdan birine rezervasyon esnasında belirtilen grup lideri ismi ve villa kodu ile kaparoyu yatırmanız gerekmektedir. (yurt içi havale ve eft leri 1 iş günü,yurt dışı havale ve eft leri en az 2 ve daha fazla iş günü içerisinde hesabımıza ulaşmaktadır)Hesabımıza ödemenizin yatırıldığı tarafımızca kontrol edildikten sonra konaklayacak kişilerin isim,soyisim ve TC/Pasaport numaralarını temsilcinize iletmenize istinaden rezervasyon sözleşmeniz hazırlanarak tarafınıza iletilecektir.Rezervasyon işlemlerinizin sona ermesi için bu sözleşmeyi imzalayıp tarafımıza iletmeniz gerekmektedir.İmzalanmamış sözleşmeler için,web sitemizde belirtilen tüm şartların kabul edilmiş sayılacak olup herhangi bir itiraz yada red durumunda iptal şartları devreye girecektir.Lütfen websitemizin üst sağ kısmında yer alan Genel bilgiler sekmesindeki bilgileri dikkatlice okuyunuz.

Villada ekstra olarak ödeyeceğimiz bir ücret bulunuyor mu?
Villalarımız da ekstra olarak herhangi bir ücret bulunmamaktadır. Transfer, araç kiralama, aşcılık ya da ara temizlik hizmetleri arzu etmediğiniz sürece ekstra olarak ödeyeceğiniz bir ücret bulunmamaktadır. Ancak tatil başlangıcınızda sizi karşılayacak olan rehberimize, evde oluşabilecek hasarlar adına size daha önce villa rezervasyonu sırasında bilgisi verilen hasar depozitosu ödenecektir. Tatilinizin son günü gerekli kontrollerin ardından bu hasar depozitosu tarafınıza iade edilecektir. Eğer tatiliniz sırasında evde herhangi bir hasar meydana gelmiş ise bu hasar ile ilgili bilir kişi tespiti yapıldıktan sonra hasar tutarı vermiş olduğunuz depozitodan tahsil edilecektir.

Rezervasyon iptalleri nasıl gerçekleşiyor?
Müşteri iptal talebini kalıcı veri sağlayıcıları vasıtasıyla (emal,posta, vb) Anica'ya bildirmek zorundadır.Bu vasıtalarla bildirilmeyen iptal talepleri işleme alınmayacaktır. Tatilevikiralama’nın hizmeti haksız olarak vermekten vazgeçmesi halinde Tatilevikiralama, MÜŞTERİ’nin o güne kadar yaptığı tüm ödemeleri 14 gün içerisinde MÜŞTERİ’ye iade eder. MÜŞTERİ’nin satın aldığı hizmetini kullanmaktan vazgeçtiğini hizmetin başlamasından 45 gün öncesine kadar yazılı ya da kalıcı veri saklayıcısı aracılığı ile bildirmesi halinde, toplam tutarın % 15’i hizmet bedeli (hizmet giderleri,vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masrafları kapsamaktadır) hariç olmak üzere ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. MÜŞTERİ, satın aldığı ürünü/hizmeti kullanmaktan vazgeçtiğini hizmetin başlamasına 44-30 gün kala yazılı ya da kalıcı veri saklayıcısı aracılığı ile bildirmesi halinde toplam tutarın %50’sini, 30 günden az bir süre kala ise tamamını Tatilevikiralama’ya ödemeyi kabul eder. MÜŞTERİ tarafından yapılan tarih değişikliği talepleri (tesislerdeki uygunluklar ve ilk yapılan rezervasyonun giriş tarihine kalan suresi göz önüne alınarak Tatilevikiralama her türlü alternatifi sunmaya ve yardımcı olmaya çalışacaktır) vazgeçme anlamına gelmekte olup , MÜŞTERİ tarafından yukarıda belirtilen süreler dikkate alınarak yazılı olarak bildirilecektir. MÜŞTERİ’nin kendisi, veya birinci derece akrabalarının(anne,baba,kardeş,eş ve çocuklarını kapsar) rezervasyon anında var olmayan 10 günlük mutat iştigaline engel olan rahatsızlıkları/ ölümlerini gösterir rapor ve bunun gibi MÜŞTERİ’nin tüm özeni göstermesine rağmen öngöremediği sair hallere ilişkin belgeleri hizmetin başlamasından önce yazılı ibrazı, bu maddenin istisnası olup, böyle bir durumda ödenmesi zorunlu olan toplam tutarın % 15’i hizmet bedeli (hizmet giderleri,vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masrafları kapsamaktadır) hariç olmak üzere ödemiş olduğu bedel kesinti yapılmaksızın MÜŞTERİ’ye 14 gün içerisinde iade edilecektir. MÜŞTERİ, hizmetin başlamasından 15 gün öncesine kadar yazılı ya da kalıcı veri saklayıcısı aracılığı ile bildirmek suretiyle hizmeti koşullarını yerine getiren üçüncü bir kişiye devredebilir. Devralan, bakiye ve devir sebebi ile doğan tüm masraflardan devreden ile beraber sorumludur. MÜŞTERİ’nin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda Tatilevikiralama, MÜŞTERİ adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi durumlarda MÜŞTERİ’ye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz ve iptal koşulları devreye girer. MÜŞTERİ, hizmet başlangıcından itibaren 24 saat içinde hizmete tekrar iştirak edeceğini bildirir ise, satın almış olduğu hizmetin kalan süresinden yararlanabilir.

Neden kimlik bilgilerimizi alıyorsunuz?
Villalarda yaşanan suistimalleri önlemek adına gelecek olan kişilerin isim, soyisim ve TC/Pasaport numaraları talep edilmektedir.Ayrıca villaya girişte kimlik fotoğrafları alınarak 1774 sayılı Kimlik Bildirimi Kanunu gereği yerel kolluk kuvvetlerine kimlik bildirimi yapılmaktadır.Kimlik bildirimine mani olanlar yada kimlik ibraz etmek istemeyen misafirlerimiz ilgili kanun gereği yerel kolluk kuvvetlerine ihbar edilmektedir.Kimlik bildirimine engel olan misafirlerimiz villalarımıza alınmamakta olup böyle bir durumda iptal şartları devreye girmektedir.

Uçakla seyahat edersek villaya nasıl ulaşım sağlayabiliriz?
Uçakla seyahat durumunda araç kiralayarak, transfer talep ederek, ulaşım sağlayabilirsiniz.

Villaların şehir merkezlerine ne kadar uzaklıktadır?
Villalarımız konumlarına göre şehir merkezlerine olan uzaklıkları değişmektedir ancak araç ile ortalama olarak 10 dakikalık mesafede bulunmaktadırlar. Şehir merkezlerinin kalabalık olması ve buradaki yerleşimin korunaklılık hassasiyeti içermemesi nedeni ile şehir merkezlerinde villalarımız bulunmamaktadır..

Markete, hastaneye yakın konumda villalarınız bulunuyor mu?
Villalarımız bu merkezlere araç ile en fazla 7-8 dakikalık mesafelerde bulunmaktadır.

Havalimanına en yakın villalarınız nerelerde bulunmaktadır?
Havalimanına en yakın villalarımız sırasıyla Dalyan, Gökova, Göcek, Fethiye, Ovacık, Kayaköy bölgelerinde bulunan villalarımızdır.

Villaların denize uzaklıkları ne kadar?
Villalarımızın denize mesafesi ortalama olarak 4km ile 8km arasında değişmektedir.

Villaya giriş-çıkış için belirli saat aralığı bulunmakta mıdır?
Villa çıkışlarımız sabah saat 10:00’a kadar gerçekleştirilmektedir.Villa girişlerimiz ise öğleden sonra saat 14:00’dan sonra gerçekleştirilmekedir.Giriş-çıkış arasındaki süre villalarımızın temizlik süresidir. Villa giriş ve çıkışlarında rehberlerimiz size eşlik edecektir.

Geldiğimiz zaman villayı nasıl bulabiliriz?
Her bölgemizde sizlere eşlik edecek rehberlerimiz bulunmaktadır. Rehberlerimiz sizleri daha önceden belirlenen bir konumda karşılayarak sizlere villaya kadar eşlik edeceklerdir.

Villaya geldiğimiz de fotoğraflarda ki gibi bulmazsak ne yapıyorsunuz?
Sitemizde görmüş olduğunuz villaların fotoğraflar tamamen gerçeği yansıtmakta ve fotoğraflar üzerinde kesinlikle düzeltme ya da oynama yapılmamaktadır. Buraya geldiğiniz de farklı bir villa ile karşılaşma olasılığı bulunmamaktadır. Acente olarak bunun garantisini size verebiliriz. Bütün villalarımızın çekimlerini kendimiz gerçekleştirmekte ve sizlere en net şekilde bilgi sunmaya gayret göstermekteyiz..

Villa içerisinde yemek yapabileceğimiz araç gereçler bulunuyor mu?
Villalarımız da yemek yapılabilmesi için gıda malzemeleri dışında gerekli tüm malzemeler bulunmaktadır.

Havuz temizliği ve bahçe bakımı nasıl yapılıyor veya yapılıyor?
Villalarımızın havuz bakımı her sabah 5 ile 8 arasında periyodik olarak villalara ait havuz personelleri tarafından yapılmaktadır. Villalarımızın bahçe bakımları ise genellikle sabah havuz bakımı sırasında yapılmaktadır. Ancak bazı villalarımızda bahçe bakımı akşam saat 7 ila 8 arası yapılmaktadır.

Tatilimiz süresince olası bir sorun çıkması durumunda kimle irtibata geçebiliriz?
Villa içerisinde olası bir sorun çıkması durumunda rehberlerimizle irtibata geçebilirsiniz.

İnstagram #TATİLEVİKİRALAMA İNSTAGRAM`DA BİZİ TAKİP EDİN Line
7/24 WHATSAPP HATTI +90 552 318 48 48 HEMEN İLETİŞİM KUR
Whatsapp