SÖZLEŞMENİN TARAFLARI ;

Bir tarafta faaliyet merkezi Tuzla mahallesi Mustafa Kemal Bulvarı No:65/C Fethiye / Muğla adresinde bulunan Özeloğlu İnşaat Tur. Taş. Emlk. Oto. Ve San. Tic. Ltd. Şti. (bundan böyle SUNUCU olarak adlandırılacak) diğer tarafta, bu internet sitesi üzerinden kiralama yapan kişi (bundan böyle KİRACI olarak adlandırılacak) arasında, kiralama isteğinin site üzerinden, e-posta yada telefon aracılığı ile iletilmesi ile başlayan süreçte aşağıdaki şartlarda anlaşarak işbu elektronik sözleşmeyi kabul etmiş, onaylamış ve elektronik olarak imzalamış olurlar. (Site üzerinden gönderilen ödeme bilgi maillerinde ve kredi kartı ile ödeme sayfalarında bu sözleşmenin okunarak onayladığına dair onay uyarıları ve onay kutuları bulunmaktadır. Bu kadar uyarıya rağmen sözleşmenin okunmamış olması tamamen KİRACI’ nın yükümlülüğünde olup, bu tarz savunmalar aşağıdaki şartların geçerliliğini kesinlikle etkilemez.)

KİRALAMA SÜRELERİNİN BELİRLENMESİ VE ANLAŞMANIN YAPILMASI ;

1. KİRACI, kiralama talebini (bildirisi) yazılı veya sözlü olarak; telefon, faks, e-posta veya internet sayfası üzerinden yapabilir.
2. Kiralama talebinde (bildirisinde) bulunan KİRACI, kendisi dışında talepnamede belirtmiş olduğu diğer kişi ve kişiler için de kiralama talebinde bulunmuş olur.
3. Kiralama süreci, kiralama talebine istinaden SUNUCU tarafından KİRACI ‘ya gönderilecek olan kiralama bilgilerini içeren e-posta iletisi gönderilmesi ile başlar.
4. Kiracının kararının kesinleşmesini müteakip, SUNUCU’ dan alınacak bilgi ile yer halen müsait ise en az bildirilen kaparo (depozito) tutarının yada tutarının tamamı KİRACI tarafından sistem üzerinden Kredi kartı ile, banka hesaplarına havale yada EFT yolu ile, yada uluslararası para gönderim sistemleri ile (Western Union, vs…) yatırılması ile birlikte kiralama ve kiralama anlaşması KİRACI tarafından da onaylanmış ve yapılmış olur. Kiralama evrakları KİRACI‘ nın evrak bilgilerini göndermesini müteakip 24 saat içinde SUNUCU tarafından hazırlanarak KİRACI‘ ya email vasıtası ile kaşeli ve imzalı olarak bir örneği gönderilir. SUNUCU’ nun talep etmiş olduğu evrak bilgilerinin, bildirim yükümlülüğü olan KİRACI tarafından gelmemesi sebebi ile yazılı evrak yapılmaması veya KİRACI ya bu evrakların ulaşmaması, bu anlaşmayı geçersiz kılmaz. Bu gibi durumlarda SUNUCU’ nun resmi e-posta kayıtları esas alınır ve ispat olarak sunulur.
5. Eğer sadece ön ödeme yapılmış ise KİRACI tarafından kalan tutar kiralanan yerde firmamız kontrolünde ev sahibine yada yetkili kişiye girişte ödenmesi ile ödeme tamamlanır. KİRACI ödemeyi girişte kredi kartı ile ödemek istediği takdirde, SUNUCU aracı kurumların güncel kredi kartı komisyonunu tutara ilave ederek kredi kartından tahsilat yapar. Girişte ödenecek tutarlar tamamen ev sahibinin sorumluluğunda ve yükümlülüğündedir. SUNUCU tarafından alınan ücretler ev sahibine ulaştırılmak üzere emanet olarak alınan tutarlardır. Bu tutarlar ile ilgili SUNUCU’ nun maddi ve mali bir yükümlülüğü yoktur.
6. Anlaşma yapılmış olmasına karşın, hizmetten yararlanılmaması, SUNUCU tarafından para iadesini gerektirmez. Bunun için özel süreler ve cezai şartlarda bulunmaktadır. Bunu aşağıda  “KİRACI tarafından sözleşmenin iptali” ve "Cayma Hakkı ve Alıcının Hizmeti Sonlandırması" bölümünden bulabilirsiniz.

ÖDEME ŞEKLİ ;

1. Kiralama başlangıç tarihine 30 günden fazla süre var ise;
a. Kiralama talebinde bulunan KİRACI, sürelerin onaylanması ve Kiralama Anlaşmasının yapılabilmesi için toplam tutarının %30’luk kısmını kapora (Depozito) olarak yukarıdaki ödeme kanalları vasıtası ile SUNUCU‘ya ödemesi gerekmektedir.
c. Kapora (Depozito) haricinde kalan tutar, KİRACI tarafından kiralanan eve geldiğinde,  ya da kampanyalar kapsamında eve girmeden önce nakit olarak ödenir. Ödeme yapılmadığı takdirde SUNUCU söz konusu kiralamayı iptal etme, söz konusu kiralama tarihlerini tekrar satışa açma ve kapora (depozito) tutarını iade etmeme hakkına sahiptir.
d. Kapora (depozito) ödemesi tamamlanmadan, kiralama için gerekli olan sözleşme ve seyahat bilgi belgeleri verilmez.
2. Kiralama başlangıç tarihine 30 günden az süre var ise;
a. Kiralama talebinde bulunan KİRACI‘nın, kiralama sürelerinin onaylanması, Kira Anlaşması’nın yapılabilmesi ve sürelerin kesinleşebilmesi için toplam tutarın tamamını SUNUCU‘nun bildireceği günde ödemesi talep edilebilir.
b. Bu süre zarfında talep edilen kiralama tutarının tamamının yatırılmaması halinde, SUNUCU söz konusu anlaşmayı onaylamaz, söz konusu kiralama tarihlerini tekrar satışa açma hakkına sahip olur.

ÖDEME YÖNTEMLERİ ;

1. Kredi Kartı ile ödeme;
Kiralama rezervasyon talebinde kredi kartı ile ödeme talebinde bulunan KİRACI, sistemin yönlendirdiği şekilde kiralama depozito tutarlarını yada giriş öncesinde yapılacak kalan tutarları sistemimiz üzeriden Kredi kartı ile ödeyebilir. Kredi kartı ödemeleri Denizbank ve Turkpos altyapısı sistemleri üzeriden gerçekleştirilmektedir. Ödemelerde 3D secure güvenlik sistemi kullanıldığından ödemeyi yapan kişinin kayıtlı cep telefonuna güvenlik kodu gelmekte ve ödeme bu suretle banka tarafından onaylanmaktadır. Bu işlemler 128 bit şifreleme sistemi ile bankalara gönderilmekte ve bununla ilgili hiçbir kayıt tutulmamaktadır. Banka sistemlerinden kaynaklanan aksaklıklardan SUNUCU sorumlu tutulamaz.
2. Havale, Eft ve diğer ödeme kanalları ile ödeme;
Kiralama rezervasyon talebinde Havale EFT yolu ile yada diğer ödeme kanalları ile ödeme talebinde bulunan KİRACI, sistemin yönlendirdiği e-mailde belirtilen banka hesap numaralarına, kiralama depozito tutarlarını yada giriş öncesinde yapılacak kalan tutarları bu yollarla SUNUCU’ ya ödeyebilir. İşlemleri hızlandırmak adına ödeme dekontunun açıklama bölümüne REZERVASYON ONAY KODU, VİLLA KODU bilgilerinin yazılması gerekmektedir. Rezervasyon talep eden kişi ile Ödeyen kişi farklı ise bu açıklama bölümüne AD-SOYAD bilgisi yazılması gerekmektedir. Bu kanallar ile ödeme sonrası mutlaka teyit için SUNUCU‘ ya sitede bulunan ödeme bildirim formundan, telefon ya da yazılı olarak e-mail aracılığı ile bilgi verilmesi rezervasyon sürecini hızlandıracağından gereklidir. Ödeme sonrasında KİRACI‘ ya SUNUCU personeli tarafından 24 saat içinde hazırlanacak bir “ÖDEME ONAY MAİLİ” gönderilecektir.

ÖDEMEYE VE KESİNTİLERE İTİRAZLAR;

1. Kredi Kartı ile ödemede;
Sistem üzerinden yapılan ödemelerde 3D secure güvenlik sistemi kullanıldığından ödemeyi yapan kişinin kayıtlı cep telefonuna güvenlik kodu gelmekte ve ödeme bu suretle banka tarafından onaylanmaktadır. Ödemeyi yapan kişi bu kod ile ödeme tutarını kendi rızası ile ödemiş olduğu varsayılır. Bu onay ile sözleşme şartları içinde belirtilmiş olan iptal durumlarında gerçekleşen cezai müeyyidelere itiraz hakkı bulunmamaktadır. (Depozito iadesi talebi, Cezai kesinti bedelleri gibi…)  Sözleşme şartlarında ve İptal şartlarında açıkça belirtilen şartları ile ilgili yersiz talepler sonucu SUNUCU‘ ya ilave iş yükü yaratacağı için SUNUCU, KİRACI‘ dan ekstra KDV içinde 100$ cezai müeyyide olarak “Geçersiz para iadesi talebi cezası” talep etme hakkına sahip olacaktır.
2. Havale ve Diğer Ödeme kanalları ile ödeme; 
Banka kanalı yada diğer ödeme kanalları (Western Union, vs…) yapılan ödemeler kişinin tamamen kendi imzası ve rızası ile ödemiş olduğu varsayılır. Dolayısı ile sözleşme şartları içinde belirtilmiş olan iptal durumlarında gerçekleşen cezai müeyyidelere itiraz hakkı bulunmayacaktır. (Depozito iadesi talebi, Cezai kesinti bedelleri gibi…)  Sözleşme şartlarında ve İptal şartlarında açıkça belirtilen şartları ile ilgili yersiz talepler sonucu SUNUCU‘ ya ilave iş yükü yaratacağı için SUNUCU, KİRACI‘ dan ekstra KDV içinde 100$ cezai müeyyide olarak “Geçersiz para iadesi talebi cezası” adı altında talep etme hakkına sahip olacaktır.

HİZMETLER;

1. Anlaşma gereği SUNUCU tarafından sunulacak hizmetlerin kapsamı, bu sitede detaylı olarak belirtilen bilgilerden ibarettir.
2. İlave anlaşmalar ve değişiklikler için SUNUCU ‘nun yazılı onayı şarttır.
3. SUNUCU, kiralama ile ilgili olarak verilecek hizmetlerdeki önemli değişiklikleri KİRACI ‘ya bildirir.
4. Değişiklikten dolayı anlaşmanın iptali gerekiyorsa, SUNUCU bu durumu derhal KİRACI ‘ya bildirir.
5. SUNUCU ev sahibinden kaynaklanan takvim çakışmalarından kesinlikle sorumlu tutulamaz. SUNUCU Çakışma durumunda KİRACI’ yı mağduriyeti önleme açısından çakışma süresince kiracının onayı ile başka bir yere aktarabilir, bunun ücretini ev sahibinin ücretinden mahsup edebilir. Yer bulunamaması ve kiracıyı başka yerde aktarma gerçekleştirilemez ise bu durumunda alınan ücretin tamamı SUNUCU tarafından KİRACI‘ ya iade edilir. KİRACI bundan dolayı SUNUCU‘ yu hiçbir şekilde suçlayamaz, hak talep edemez.
6. Kiralamaya konu olan ev dışında başka şirketlerden alınan diğer hizmetler, SUNUCU ‘nun hizmet kapsamına girmez.
7. SUNUCU‘ nun karşılama hizmetini üstlendiği anlaşmalarda KİRACI ilandaki ve sözleşmede de belirtildiği saatlerde buluşma yerinde bulunmak zorundadır. (15:00 – 20:00 arası). Mesai saati bitimi olan 20:00’dan sonraki karşılamalarda, eğer firmanın onayı alınmamış ise SUNUCU‘ nun ekstra olarak KDV içinde 100 TL karşılama ekstra mesai ücreti talep etme hakkı doğar. KİRACI yola çıkmadan önce varış saatini bu saatlere denk getirmekle yükümlüdür.

SUNUCU TARAFINDAN SÖZLEŞMENİN İPTALİ;

1. Eğer kiralamanın gerçekleşmesi, anlaşma yapıldığı tarihte öngörülemeyen bir sebepten (örneğin tabii afetler, grev veya ikmal arızaları) dolayı büyük ölçüde zora giriyor, tehdit altında bulunuyor veya kısıtlanıyor ise SUNUCU herhangi bir vade beklemeden anlaşmayı tek taraflı olarak feshedebilir.
2. Kiralanan yer ile ilgili KİRACI‘ yı da tehlikeye sokacak bir durum, eksiklik yada yasal sorunlar var ise ve ev sahibi bu durumu halen onaramamış/giderememişse SUNUCU kiracının menfaati açısından anlaşmayı tek taraflı olarak feshedebilir.

3. Bu durumlarda SUNUCU eğer var ise alternatif seçenekleri KİRACI’ ya sunabilir. KİRACI bunlardan birini seçebileceği gibi isterse sözleşmeyi tamamen iptal ederek ödenmiş olan tüm bedeli iade isteme hakkına sahip olur.  SUNUCU‘ nun bunun haricinde başka bir yükümlülüğü yoktur.

4. SUNUCU rezervasyon öncesinde ya da sonrasında yaşanan KİRACI’ nın firma personeline telefon, mail yada diğer yollardan davranış biçimindeki olumsuz ve üslupsuz hareketler, sözler, hakarete varan aşağılayıcı yada küçümseyici davranışlardan dolayı rezervasyon onayını geri alabilir, onaylanmış rezervasyonlarını kayıtsız şartsız iptal edebilir. Bu kural Tatil sürecinde yaşanabilecek olumsuz durumlara karşı alınmış bir önlemdir. 

KİRACI TARAFINDAN SÖZLEŞMENİN İPTALİ ;

1. KİRACI, site üzerinden gerçekleştirdiği ve ödemesini yaptığı işlemleri 24 saat içinde bir sebep belirtmeksizin iptal edebilir. yaptığı ödemeleri geri iade isteyebilir. Ancak iptal bildirisinin SUNUCU‘ ya mutlaka süreler çok önemli olduğundan dolayı acil bir şekilde yazılı olarak (E-mail yada Faks ile) yapmak zorundadır.
2. KİRACI, ölüm, hastalık, düğün iptali vb… zaruri ispat edebileceği nedenlerle talebini iptal ettiği takdirde aşağıda yazılı cezai tazminat sorumluluklarından etkilenmez. Sadece sözleşme için ödenmiş olan ve ev sahiplerine ödenmiş olan depozito bedeli iade edilmez. SUNUCU Geri kalan cezai ücretler ve tazminat ile ilgili herhangi bir talepte bulunmaz, eğer ödemenin tamamı alınmış ise depozito bedeli haricindeki tüm tutarlar iade edilir. Bu iptal bildirisinin SUNUCU‘ ya mutlaka süreler çok önemli olduğundan dolayı acil bir şekilde yazılı olarak (E-mail yada Faks ile) yapmak zorundadır. Bu maddenin geçerli olabilmesi için bildirim ekinde ispat yükümlülüğünde belge gönderilmesi de şarttır.
3. KİRACI, kiralama süreleri başlamadan önce seyahatini iptal edebilir. Bu İptal bildirisinin SUNUCU’ ya mutlaka süreler çok önemli olduğundan dolayı acil bir şekilde yazılı olarak (E-mail yada Faks ile) yapmak zorundadır. Bu gibi İptal durumunda SUNUCU, kiralama ile ilgili olarak aldığı önlemlerin ve masraflarının karşılanması için bir tazminat talep edebilir. Tazminat bedelleri yapılan kiralama anlaşmasında belirtilen hizmetlerin toplam bedelinin belirli yüzdeleri olarak aşağıdaki şekilde tespit edilmiştir. Buna göre KİRACI tarafından yapılacak iptal sonucunda;

Ödenen kaparo (depozito) ön ödeme tutarı Kiracının iptal ettiği durumlarda hiçbir şekilde iade edilmez. 

Kiralama tarihine 30 ila 15. gün arası bir süre kalmış ise yapılan iptallerde KALAN ÜCRETİN %50’si,

Kiralama tarihine 15 günden  az bir süre kalmış ise yapılan iptallerde veya KİRACI hiç gelmezse, KİRACI KALAN ÜCRETİN %100’ünü, (tamamını) ödemek zorundadır. 

4. KİRACI‘ nın tazminat ödemesini yapmadığı durumlarda, bu ücretler SUNUCU tarafından İhtarname yada İcra takibi vasıtası ile yasal olarak KİRACI‘ dan talep edilir. Bu gibi durumlarda doğabilecek tüm masraflar (Avukat, noter, icra ve dosya masrafları vs…) ödenecek ücrete ilaveten KİRACI‘ dan talep edilmektedir.
5. SUNUCU bu gibi iptal durumunda KİRACI’ yı zor durumda bırakmamak için üçüncü şahısların yada ev sahiplerinin zararını tazmin edecek nitelikte aynı yer ve zaman için başka bir KİRACI araştırması yapar. SUNUCU bu yer için gelmiş diğer talepleri inceler ve başka bir KİRACI bularak sözleşme yapar ise, ev sahibinin yada sorumlusunun bu tazminat ücretlerini KİRACI‘ dan talep etmemesi için gerekli ara buluculuk işlerini yapar. Bu tazminat talebindeki son söz sahibi ev sahibi yada sorumlusudur. KİRACI dilerse Seyahat Belgesinde belirtilmiş olan ev sahibini direkt olarak arayarak bu işlemler ile ilgili görüşmede ve indirim talebinde bulunabilir.

KİRACI TARAFINDAN YAPILABİLECEK DEĞİŞİKLİKLER ;

1. KİRACI’ nın, kiralanan yer ile ilgili kiralama tarihlerindeki değişiklik talebi, gerçekleşmesi mümkün olduğu takdirde, kiralama süresinin başlamasından önceki 30. güne kadar gerçekleştirilebilir.
2. KİRACI evrak bilgilerinde eksik yada yanlış olan bilgileri eve girmeden en az 1 hafta öncesine kadar değiştirebilir. Eğer, üçüncü şahıslar bu yeni değişiklik sebebi ile kiralama şartlarını kabul etmiyorsa ya da kanuni hükümler veya resmi talimatnameler bu değişikliğe karşı ise, SUNUCU bu kişi değişikliğine karşı çıkabilir ve kabul etmeyebilir.
3. KİRACI bu değişiklikleri sadece kiraladığı yer ile ilgili yapabilir. Farklı bir yer talebinde otomatikman “KİRACI tarafından sözleşmenin iptali” maddesinde belirtilen şartlar geçerli olur.

SEYAHAT SİGORTALARI ;

1. KİRACI‘ nın seyahati boyunca yaşayabileceği olumsuz olaylara karşın bir sigorta acentesi vasıtası ile seyahat sigortası  yaptırılması tavsiye edilir. Evler genel sigorta (deprem, hırsızlık, yangın vs…) kapsamında bulunmakta olup ancak bu sigorta içinde  bulunan kişileri kapsanmamaktadır. Dolayısı ile herhangi bir durumda sigorta sizin hasarlarınız tazmin etmeyecektir. Sigorta olmamasından dolayı oluşan kişisel zararlardan ev sahiplerimiz yada SUNUCU kesinlikle sorumlu tutulamaz. Evlerden çalınan sigortaya konu sabit demirbaş eşyalardan KİRACI sorumlu tutulamaz.

SUNUCU’NUN SORUMLULUĞUNUN SINIRLANDIRILMASI ;

1. SUNUCU, nun tavsiye ettiği yada yönlendirme niteliğinde tavsiye etmiş olduğu yabancı hizmetlerden,
2. Su, enerji ve internet ile ilgili bölgeye veya ülkeye mahsus muhtemel arızalardan,
3. KİRACI’ nın arızaya sebebiyet verdiği özel eşyalarından,
4. Onaysız ilanlarda Ev sahibinin verdiği yanıltıcı bilgi ve resimlerden,
5. Yazılım, tapaj ve/veya hesap hatalarından,
6. Ödeme için kullanılan aracı kuruluşlardan alınan hizmetlerin aksamasından,
7. Sitenin yayınlandığı server’ da oluşabilecek teknik arızalardan,
8. Pazarlama amacı ile kullanılan aracı firmaların verdiği yanıltıcı bilgilerden, sözlerden ve internet sitelerinden,
9. Kiralama yerine girişten sonra ev sahibi ile yaşanabilecek kişisel sorunlardan, tavır ve davranışlardan,
dolayı doğabilecek olumsuzluklardan kesinlikle sorumlu değildir.

KİRACI’NIN SORUMLULUĞU ;

1- KİRACI evin tamamını, içinde bulunan her türlü eşyayı kendi evi gibi itina ile kullanmayı ve korumayı kabul eder. KİRACI, kiraladığı süre içinde kiralanan evde kendi kusurundan veya ihmalinden dolayı oluşacak muhtemel zararlardan tamamen sorumludur. KİRACI‘ nın bu sorumluluğu beraberindeki diğer şahısların kusurundan veya ihmalinden dolayı oluşacak muhtemel zararları da kapsar. KİRACI evden çıkarken hasar tutarının talep edilmemesi, hasar tutarından feragat edildiği manasına gelmez. Evden çıktıktan sonraki süreçte zararın tespiti ve ispatı halinde KİRACI bu hasarı ödemekle yine de yükümlüdür. Ancak bunun için taraflar çıkışta hasar ile ilgili sözlü bir anlaşma yapmış olması ya da ispat edilmesi şarttır.
2. KİRACI, kiraladığı ev  ve çevresini rahatsız edebilecek davranışlardan kaçınmakla mükelleftir. Çevreden gelen şikayetler yada güvenlik güçlerince yapılan şikayetler sonucunda önce uyarı verilir, tekrarlanması durumunda ev sahibi KİRACI’yı evden çıkarma hakkına sahip olur ve ödeme iadesi yapılmaz.
3. KİRACI, kiraladığı evde genel yasalara uymak zorundadır. Uyulmadığı durumda KİRACI yanındaki kişilerle beraber direkt olarak sorumludur.

CAYMA HAKKI VE ALICININ HİZMETİ SONLANDIRMASI

Kiralık Villada Tatil’in işbu Sözleşme konusu ürün ve/veya hizmetleri Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15/g hükmü gereğince "Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmeler" niteliğinde olduğundan Cayma Hakkı kapsamında bulunmamaktadır. ALICI, bu hususu en başından bildiğini ve Cayma Hakkı talep etmeyeceğini kabul ve taahhüt eder.

İŞBİRLİĞİ HAK VE YÜKÜMLÜLÜĞÜ ;

1. Hizmetteki arızalarda, KİRACI ve beraberindeki diğer şahıslar kanuni hükümler dahilinde SUNUCU ve ilgili resmi mercilerle işbirliği yapmakla, muhtemel zararları önlemekle veya mümkün olduğunca azaltmakla yükümlüdür. Bu yükümlülüklerini kendilerinden kaynaklanan bir sebepten dolayı yerine getirmezlerse, herhangi bir talep hakları da olamaz.
2. KİRACI ve beraberindeki diğer şahıslar, kendisine sunulan hizmetle ilgili taleplerini SUNUCU görevlilerine bildirebilirler.

HERHANGİ BİR MADDENİN HÜKÜMSÜZLÜĞÜ ;

Kiralama Şartları’ndaki herhangi bir maddenin hükümsüzlüğü, diğer şartların tümünün hükümsüzlüğüne sebebiyet vermez.

GİZLİLİK ;

Kiralamanın gerçekleştirilmesi için SUNUCU ‘ya verilen şahsi bilgiler, verilerin korunması hakkındaki kanun uyarınca kötü kullanıma karşı koruma altındadır. Özel Bilgiler kiralanan yerin ev sahibi ile birlikte; kanunlar, yönetmelikler ve genelgeler doğrultusunda talep olduğu takdirde sadece güvenlik kuvvetlerince paylaşılabilir. Kredi kartı bilgileri 128 bit güvenli sunucular üzerinden sadece banka ile şifreli olarak paylaşılır. Kredi kartlarına ait sistemde hiçbir kayıt tutulmaz. Yazılım veya hesap hataları için SUNUCU sorumluluk yüklenmez.

İHTİLAF DURUMU ;

İhtilaf vukuunda Muğla /  fethiye Mahkemeleri ve Muğla / Fethiye İcra Daireleri yetkilidir.

 

İnstagram #TATİLEVİKİRALAMA İNSTAGRAM`DA BİZİ TAKİP EDİN Line
7/24 WHATSAPP HATTI +90 552 318 48 48 HEMEN İLETİŞİM KUR
Whatsapp